Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (105 entries)

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
tr: Maalesef, bu ödeme yöntemini kullanabilmek için izin verilen asgari sipariş toplamı 0.50 TL'dir.

en: Customer not found
tr: Müşteri bulunamadı

en: Unable to store payment details. Please try again.
tr: Ödeme bilgileri saklanamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Stripe Transaction Failed (%s)
tr: Stripe İşlemi Başarısız (%s)

en: Via %s card ending in %s
tr: %s içinde süresi dolan kart %s yoluyla

en: Stripe works by adding credit card fields on the checkout and then sending the details to Stripe for verification.
tr: Stripe, ödeme sırasında kredi kartı alanları ekleyerek ve ardından bilgileri doğrulama amacıyla Stripe'a göndererek çalışır.

en: Continue to payment
tr: Ödeme adımına devam et

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use the card number 4242424242424242 with any CVC and a valid expiration date or check the documentation "<a href="%s">Testing Stripe</a>" for more card numbers.
tr: TEST MODU ETKİN. Test modunda herhangi bir CVC kodu e geçerli bir sona erme tarihiyle 4242424242424242 numaralı kartı kullanabilir ya da daha fazla kart numarası için "<a href="%s">Stripe Testi</a>" metnini okuyabilirsiniz.

en: Stripe is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Stripe will only work in test mode.
tr: Stripe etkin durumda ancak <a href="%s">SSL seçeneğini zorla</a> devre dışı; ödeme işleminiz güvenli bir şekilde gerçekleşmeyebilir! Lütfen SSL'i etkinleştirin ve sunucunuzun geçerli bir SSL sertifikası olduğundan emin olun; Stripe sadece test modunda çalışacaktır.

en: This is not a valid live key. Live keys start with "sk_live_" and "pk_live_".
tr: Bu, geçersiz bir canlı anahtarıdır. Canlı anahtarlar "sk_live_" and "pk_live_" ile başlar.

en: This is not a valid test key. Test keys start with "sk_test_" and "pk_test_".
tr: Bu, geçersiz bir test anahtarıdır. Test anahtarları, "sk_test_" and "pk_test_" ile başlar.

en: Add Card
tr: Kart Ekle

en: Please accept the terms and conditions first
tr: Lütfen öncelikle şartları ve koşulları kabul edin

en: Please fill in required checkout fields first
tr: Lütfen öncelikle zorunlu ödeme alanlarını doldurun

en: %s - Order %s
tr: %s - Sipariş %s

en: Invalid payment method. Please input a new card number.
tr: Geçersiz ödeme yöntemi. Lütfen yeni bir kart numarası girin.

en: Please enter your card details to make a payment.
tr: Lütfen ödemeyi gerçekleştirmek için kart bilgilerinizi girin.

en: Developers: Please make sure that you are including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
tr: Geliştiriciler: Lütfen jQuery'i dahil ettiğinizden ve sayfada herhangi bir JavaScript hatası olmadığından emin olun.

en: This card is no longer available and has been removed.
tr: Bu kart, artık kullanılamaz ve kaldırılmıştır.

en: Error: %s
tr: Hata: %s

en: Stripe charge authorized (Charge ID: %s). Process order to take payment, or cancel to remove the pre-authorization.
tr: Stripe ödeme yetkisi verildi (Ödeme Kimliği: %s). Ödeme almak için siparişi işleme alın ya da ön yetkilendirmeyi kaldırmak için iptal edin.

en: There was a problem adding the card.
tr: Kart eklenirken bir hata oluştu.

en: Refunded %s - Refund ID: %s - Reason: %s
tr: Para İadesi Yapıldı %s - Para İadesi Kimliği: %s - Neden: %s

en: There was a problem connecting to the payment gateway.
tr: Ödeme ağ geçidiyle bağlantı kurulurken bir sorun oluştu.

en: Could not create Stripe customer.
tr: Stripe müşterisi oluşturulamadı.

en: Unable to add card
tr: Sepete eklenemedi

en: Unable to make default card, please try again
tr: Varsayılan kart olarak ayarlanamadı; lütfen tekrar deneyin

en: Unable to delete card.
tr: Kart silinemedi.

en: Card deleted.
tr: Kart silindi.

en: Unable to update default card.
tr: Varsayılan kart güncellenemedi.

en: Default card updated.
tr: Varsayılan kart güncellendi.

en: Stripe error: Please enter your secret key <a href="%s">here</a>
tr: Stripe hatası: Lütfen gizli anahtarınızı <a href="%s">buraya</a> girin

en: Stripe error: Please enter your publishable key <a href="%s">here</a>
tr: Stripe hatası: Lütfen yayınlanabilir anahtarınızı <a href="%s">buraya</a> girin

en: Stripe error: Your secret and publishable keys match. Please check and re-enter.
tr: Stripe hatası: Gizli ve yayınlanabilir anahtarlarınız eşleşiyor. Lütfen kontrol edin ve yeniden girin.

en: Manage cards
tr: Kartları yönetin

en: %s card ending in %s (Expires %s/%s)
tr: %s içinde süresi dolan %s kartı (Sona ereceği tarih: %s/%s)

en: Use a new credit card
tr: Yeni bir kredi kartı kullanın

en: Saved cards
tr: Kayıtlı kartlar

en: Card
tr: Kart

en: Expires
tr: Süresi doluyor

en: %s card ending in %s
tr: %s içinde süresi dolan kart %s

en: (Default)
tr: (Varsayılan)

en: Expires %s/%s
tr: Sona erme tarihi: %s/%s

en: Delete card
tr: Kartı sil

en: Make Default
tr: Varsayılan Yap

en: Enable/Disable
tr: Etkin / Devredışı

en: Enable Stripe
tr: Stripe'ı Etkinleştir

en: Title
tr: Başlık

en: This controls the title which the user sees during checkout.
tr: Bu alan Ödeme işlemi sırasında müşterinizin göreceği başlığı kontrol eder.

en: Credit Card (Stripe)
tr: Kredi kartı (Stripe)

en: Description
tr: Açıklama

en: This controls the description which the user sees during checkout.
tr: Bu alanda müşterinin ödeme işlemi sırasında görmesini istediğiniz açıklama bilgisini yazınız.

en: Pay with your credit card via Stripe.
tr: Stripe hizmetini kullanarak kredi kartınızla ödeme yapın.

en: Test mode
tr: Test modu

en: Enable Test Mode
tr: Test Modunu Etkinleştir

en: Place the payment gateway in test mode using test API keys.
tr: API anahtarları kullanarak ödeme ağ geçidini test modunda yerleştirin.

en: Live Secret Key
tr: Canlı Gizli Anahtar

en: Get your API keys from your stripe account.
tr: API anahtarlarınızı stripe hesabınızdan alın.

en: Live Publishable Key
tr: Canlı Yayınlanabilir Anahtar

en: Test Secret Key
tr: Test Gizli Anahtarı

en: Test Publishable Key
tr: Test Yayınlanabilir Anahtarı

en: Capture
tr: Aktarım

en: Capture charge immediately
tr: Ücreti anında al

en: Whether or not to immediately capture the charge. When unchecked, the charge issues an authorization and will need to be captured later. Uncaptured charges expire in 7 days.
tr: Ücretin anında alınıp alınmayacağı. İşareti kaldırıldığında ödeme kapsamında bir yetki düzenlenir ve ücretin daha sonra alınması gerekir. Alınmayan ücretlerin süresi 7 gün içinde dolar.

en: Stripe Checkout
tr: Stripe Ödemesi

en: Enable Stripe Checkout
tr: Stripe Ödemesini Etkinleştir

en: If enabled, this option shows a "pay" button and modal credit card form on the checkout, instead of credit card fields directly on the page.
tr: Bu seçenek etkinleştirildiğinde ödeme sırasında, sayfada doğrudan kredi kartı alanları yerine bir "öde" düğmesi ve modal kredi kartı formu görüntülenir.

en: Stripe Checkout locale
tr: Stripe Ödemesi yerel ayarları

en: Language to display in Stripe Checkout modal. Specify Auto to display Checkout in the user's preferred language, if available. English will be used by default.
tr: Stripe Ödeme modalinde görüntülenecek dil. Ödemenin mümkünse otomatik olarak kullanıcının tercih ettiği dilde gösterilip gösterilmeyeceğini belirtin. Varsayılan olarak İngilizce kullanılır.

en: Auto
tr: Otomotiv

en: Simplified Chinese
tr: Sadeleştirilmiş Çince

en: Dutch
tr: Hollandalı

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransız

en: German
tr: Almanca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Bitcoin Currency
tr: Sanal Para Birimi

en: Enable Bitcoin Currency
tr: Sanal Para Birimini Etkinleştir

en: If enabled, an option to accept bitcoin will show on the checkout modal. Note: Stripe Checkout needs to be enabled and store currency must be set to USD.
tr: Etkinleştirildiğinde ödeme modalinde sanal para kabul etme seçeneği görüntülenir. Not: Stripe Ödemesinin etkinleştirilmesi ve mağaza para biriminin ABD Doları olarak ayarlanması gerekir.

en: Stripe Checkout Image
tr: Stripe Ödemesi Görseli

en: Optionally enter the URL to a 128x128px image of your brand or product. e.g. <code>https://yoursite.com/wp-content/uploads/2013/09/yourimage.jpg</code>
tr: İsteğe bağlı olarak markanızın 128x128px boyutlarındaki görseline bir URL girin. Örn: <code>https://siteniz.com/wp-content/uploads/2013/09/gorsel.jpg</code>

en: Saved Cards
tr: Kayıtlı Kartlar

en: Enable Payment via Saved Cards
tr: Kayıtlı Kartlar Yoluyla Ödemeyi Etkinleştir

en: If enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are saved on Stripe servers, not on your store.
tr: Etkinleştirilirse, kullanıcılar ödeme sırasında kayıtlı kartları kullanabilir. Kart bilgileri, mağazanıza değil; Stripe sunucularına kaydedilir.

en: Logging
tr: Günlük oluşturma

en: Log debug messages
tr: Hata ayıklama mesajları için günlük oluştur

en: Save debug messages to the WooCommerce System Status log.
tr: Hata ayıklama mesajlarını WooCommerce Sistem Durum günlüğüne kaydedin.

en: Stripe is almost ready. To get started, <a href="%s">set your Stripe account keys</a>.
tr: Stripe hazır sayılır. Başlamak için <a href="%s">Stripe hesap anahtarlarınızı ayarlayın</a>.

en: The plugin could not be activated. The minimum PHP version required for this plugin is %1$s. You are running %2$s.
tr: Eklenti etkinleştirilemedi. Bu eklenti için gereken minimum PHP sürümü %1$s şeklindedir. %2$s öğesini çalıştırıyorsunuz.

en: The WooCommerce Stripe plugin has been deactivated. The minimum PHP version required for this plugin is %1$s. You are running %2$s.
tr: WooCommerce Stripe eklentisi devre dışı bırakıldı. Bu eklenti için gereken minimum PHP sürümü %1$s şeklindedir. %2$s öğesini çalıştırıyorsunuz.

en: The plugin could not be activated. The minimum WooCommerce version required for this plugin is %1$s. You are running %2$s.
tr: Eklenti etkinleştirilemedi. Bu eklenti için gereken minimum WooCommerce sürümü, %1$s şeklindedir. %2$s öğesini çalıştırıyorsunuz.

en: The WooCommerce Stripe plugin has been deactivated. The minimum WooCommerce version required for this plugin is %1$s. You are running %2$s.
tr: WooCommerce Stripe eklentisi devre dışı bırakıldı. Bu eklenti için gereken minimum WooCommerce sürümü, %1$s şeklindedir. %2$s öğesini çalıştırıyorsunuz.

en: The plugin could not be activated. cURL is not installed.
tr: Eklenti etkinleştirilemedi. cURL yüklü değil.

en: The WooCommerce Stripe plugin has been deactivated. cURL is not installed.
tr: WooCommerce Stripe eklentisi devre dışı bırakıldı. cURL yüklenmedi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Docs
tr: Dokümanlar

en: Support
tr: Destek

en: Unable to capture charge!
tr: Ücret alınamadı!

en: Stripe charge complete (Charge ID: %s)
tr: Stripe ödemesi tamamlandı (Ödeme Kimliği: %s)

en: Unable to refund charge!
tr: Ücret iade edilemedi!

en: Stripe charge refunded (Charge ID: %s)
tr: Stripe para iadesi tamamlandı (Ödeme Kimliği: %s)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WooCommerce Stripe Gateway
tr: WooCommerce Stripe Ağ Geçici

note: Description of the plugin/theme
en: Take credit card payments on your store using Stripe.
tr: Stripe kullanarak mağazanızda kredi kart ödemelerini kabul edin.
